היתרונות של רצועות אימון

יתרונות של אימון ברצועות אימון

אם עוד לא יצא לכם להיתלות מהגג מחוברים לרצועות אימון לבטח ראיתם או שמעתם על זה. רצועות אלו, כוללות את השימוש ברצועות תלויות על מנת להפעיל את השרירים על ידי משקל גופו של המשתמש בלבד. על ידי שינוי זוית/תנוחת הגוף, כל שריר יכול להיות מעורב בתנועת המשיכה והדחיפה. 
 
האימון הפשוט והמופלא הזה מאפשר לכל מתאמן להגיע למטרה היעד, בין אם זה הפחתה במשקל, שיפור תפקוד השרירים וחיטוב הגוף או שיפור הכושר באופן כללי. פה נפרט  יתרונות בולטים של אימון ברצועות אימון, כגון השפעותיו השליליות הנמוכות על המפרקים ושילוב של כל שרירי הגוף באימון.

אימון שמתאים לכל הרמות:
בין אם אתם אתלטים אולימפיים או שהספורט הינו תחביב חדש לכם, אימון ברצועות אימון מתאים ומועיל לכל הרמות. על ידי שינוי תנוחת הגוף קלות, ניתן להגביר או להקטין את העומס על השרירים, כך שכולם יכולים להשתמש בשיטה זו.

 

רב-גוניות:

בעזרתן של 2 רצועות מתכווננות בלבד, נוצר אימון מקיף וכולל לכל שריר בגוף. רצועות אימון נישאות בקלות וניתן להתקינם בכל מקום. אם ניסיתם והתמכרת  לעניין, תוכלו לרכוש רצועות אימון משלכם וליהנות מיתרונות האימון בכל מקום בו תהיו.

 

חיזוק ושיפור סיבולת לב ריאה:

אימון ברצועות אימון לא רק משפר ומחזק את השרירים, אלא גם סיבולת לב ריאה. על ידי שינוי המהירות בה מתבצעים התרגילים באימון, ניתן להעלות את עצימות האימון ללב ולריאות.

 

עם אימון  הכולל רצועות אימון ניתן להשיג כל מטרה:

בזכות רב גוניותן של הרצועות אימון כל מטרה הופכת ברת השגה. בין אם ברצונכם לחזק את השרירים, להפחית ממשקלכם, או אפילו לרוץ מרתון, מה שתהיה המטרה- אימון עם רצועות אימון יביא אותכם להשגתה.

 

מעורבות של כל הגוף:
החוסר היציבות שיוצרות הרצועות אימון במהלך ביצוע התרגילים, גורמות לתפעול מתמיד של שרירי הליבה. יתר על כן, משמעותן של התנועות התפקודיות (או- פונקציונליות) היא שמספר רב של שרירים עובד בו זמנית באיזורים שונים של הגוף, דבר שיוצר אימון כולל ומקיף לכל הגוף.
 

השפעות שליליות נמוכות:

בזכות העובדה שאימון עם רצועות אימון הוא אימון השעיה, הלחץ שמופעל על המפרקים הינו נמוך. מצב זה יוצר סיכויי פציעה נמוכים, דבר שמאפשר אימון בעצימות גבוהה ללא חשש לסכן את עצמכם בפציעות או בהתעוררות של פציעות ישנות.

לעיתים, המונוטוניות של הביקורים בחדר הכושר יכולה להיות רוטינה משעממת ומעייפת ואנשים רבים נאבקים להישאר חדורי מוטיבציה. אימון עם רצועות אימון אינו דומה לשום טכניקת אימון אחרת ויכול להשתלב עם כל אימון אחר שתחפצו על מנת להפיח חיים ברוטינת ההתעמלות הקבועה שלכם. דבר זה ישמור על רמות מוטיבציה גבוהות ויעודד אותכם להגיע לאימונים באופן קבוע. אימון עם רצועות אימון הוא דרך נהדרת ומהנה לשמור על כושר.

מחירים מיוחדים לאנשי
מקצוע ומוסדות

מדריכים | מאמנים | פיזיותרפיסטים | אנשי מקצוע | מכונים | מוסדות | קבוצות ועוד…

מוצרים שאולי תאהב