מכשירי פילאטיס

ציוד ואביזרי פילאטיס ויוגה

אימוני פילאטיס הינם אימוני התעמלות פופולריים ביותר עבור נשים וגברים בכל הגילאים. זאת בשל האפקטיביות של האימונים והוורסטיליות שהם מציעים במגוון התרגילים ובעוצמתם.

אימוני פילאטיס מלווים לרוב בציוד ייעודי רב המהווה בסיס לאימון ומכתיב את מידת  האינטנסיביות והאיכות שלו. לאור זאת, בחירה באביזרי פילאטיס איכותיים, מקצועיים ומתאימים היא בעלת חשיבות רבה. אביזרים לפילאטיס צריכים להתאים לתרגילים מגוונים ולהיות עמידים לשימוש קבוע כחלק משגרת אימונים.

 

פילאטיס אביזרים – לכל אימון ציוד משלו 

נהוג לחלק את תחום הפילאטיס ובהתאם את אביזרי פילאטיס לשני תתי תחומים מרכזיים – פילאטיס מזרון ופילאטיס מכשירים. בעוד שלשני התחומים מאפיינים דומים, קיים שוני בין הציוד הנדרש לשני סוגי האימונים:

  • אימון פילאטיס מכשירים – קיימים מכשירי פילאטיס (מיטת פילאטיס, כיסא פילאטיס וכו') שמהווים את מרכז האימון, והציוד, ציוד פילאטיס מכשירים, כגון טבעת, כדור או משקולות הינו ציוד נלווה.
  • אימון פילאטיס מזרון – בפילאטיס מזרון נדרשים לאימון אביזרים כגון גומייה, כדור, גליל וכו'. אביזרים אלו מהווים את מרכז האימון והם הכרחיים למהלכו.

היתרון המרכזי של מוצרי פילאטיס הוא שלכל מכשיר או פריט, מהקטן ועד הגדול, קיימים עשרות שימושים ותרגילים שונים העובדים על מגוון שרירים בדרגות קושי משתנות. עם זאת, כאשר בוחרים מוצרי פילאטיס מומלץ לבצע סקירה מקדימה של איכות ונוחות המוצר להתאמה מרבית לשימוש המתאמן.

 

איך לבחור את הציוד הנכון? 

כיום קיים מגוון רחב של מותגים וחנויות המציעות ציוד ייעודי לפילאטיס ויוגה אך לא תמיד זה אכן הציוד האידיאלי. היות והציוד צריך להיות עמיד ואיכותי רצוי לבחור אותו באופן מחושב. על כן, מומלץ להתייחס למרכיבים הבאים:

  • מחיר – ציוד ספורט יכול להיות יקר אך לא תמיד המחיר מבטיח איכות. רצוי לבדוק לפני רכישה של ציוד מה המחיר הממוצע בשוק ולקנות בהתאם. בנוסף, מומלץ לוודא שאיכות המוצר מצדיקה את מחירו. 
  • יצרן – קיימים כמה מותגים ויצרנים המתמחים בייצור ושיווק של מוצרים ייעודיים. לפני רכישה של ציוד מומלץ לברר אילו חברות מובילות בתחום ולבדוק בחנויות ובאינטרנט מה יש לכל אחת להציע. 
  • צורך – בשביל לחסוך כסף ומשאבים מומלץ לוודא לפני רכישה איזה ציוד צריכים. את הציוד רצוי לקנות בהתאם לצורך ולאימונים הרלוונטיים. למישהו חדש בתחום רצוי להתנסות בקניה ראשונה במדגם מצומצם של מוצרים. למי שמכיר ויודע איזה אימון וציוד הכי מתאימים לו יכול לגשת לחפש בדיוק את המוצרים שצריך. 
  • אחריות – בשל השימוש האינטנסיבי בציוד פילאטיס ויוגה מומלץ לרכוש ציוד שמגיע עם אחריות. אחריות מבטיחה "גב" למוצר ומאפשרת להשתמש בו מבלי לחשוש. במיוחד כשמדובר במוצרים יקרים האחריות משמעותית ומבטיחה שימוש ארוך טווח ועמידות.  
  • עיצוב – עיצוב הוא אומנם לא המרכיב העיקרי בבחירת מוצר אך גם לו חלק חשוב. אביזרי הפילאטיס יהפכו בתקווה לאביזרים בשימוש קבוע ויומיומי כך שרצוי שיתאימו במראם גם לטעם האישי. מומלץ לרכוש את האביזרים בעיצוב שאוהבים אך גם כזה שיהיה נטרלי ויתאים לטעם האישי עוד כמה שנים. 

 

'מדיק סנטר ספורט' – ציוד איכותי לפילאטיס ויוגה 

אם גם אתם מחפשים חנות עם מגוון מוצרים לפילאטיס ויוגה שתבטיח לכם איכות ושירות אמין ומקצועי – 'מדיק סנטר ספורט'  זו הכתובת. אצלנו בחנות תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים ממיטב המותגים המובילים בשוק וליהנות מציוד ברמה גבוהה לאימונים אפקטיביים. 

אנחנו ב'מדיק סנטר ספורט' מתמחים מעל 30 שנים ביבוא והפצה של אביזרים וציוד לכושר, פילאטיס, יוגה, אירובי ועוד, הן לרכישה פרטית והן עבור מוסדות ואנשי מקצוע. לייעוץ ניתן ליצור קשר בטלפון – 09-8619619.

 

מחירים מיוחדים לאנשי
מקצוע ומוסדות

מדריכים | מאמנים | פיזיותרפיסטים | אנשי מקצוע | מכונים | מוסדות | קבוצות ועוד…

מוצרים שאולי תאהב