שימושים פופולריים עם חצי כדור בוסו

לכדור בוסו שימושים פופולריים רבים.
 

שיפור שיווי משקל ויציבות:

כאשר כדור בוסו מונח עם צידו המקומר לכיוון הרצפה, נוצר משטח לא יציב אשר הינו אופטימלי לאימוני שיווי משקל ויציבות.

אימון מכשירים בחדר הכושר בדרך כלל אומר שאתם דוחפים או מושכים ידיות למיניהן באופן תדיר. שימוש בחצי כדור בוסו לעומת זאת, יאלץ את המשתמש לייצב את השרירים במהלך רוטינת ההתעמלות. דבר זה ישפר את היציבות ויחזק את שרירי הליבה במהלך האימון. זוהי דרך נפלאה ומהנה לאתגר את עצמכם בזמן האימון. 
לאנשים רבים קשה לעמוד זקוף על הכדור בוסו ולייצב את עצמם. זוהי בדיוק הסיבה שכדור בוסו זה מנוצל פעמים רבות לצורכי טיפולי שיקום.חצי כדור בוסו הוא אביזר שיקומי נהדר ועוזר רבות בפציעות עקב, שיקום לאחר ניתוחי ירך ובהתמודדות עם כאבי גב. 
 
שיפור הגמישות:

כאשר משתמשים בכדור בוסו עם הצד המקומר כלפי מעלה דבר זה מביא לשיפור הגמישות. זוהי דרך נהדרת לבצע תרגילי מתיחות. שכיבה על החלק המקומר של הכדור בוסו עם הפנים כלפי מעלה או כלפי מטה יאפשר למשתמש להירגע וגם למתוח את השרירים בו זמנית. כאשר חצי הכדור בוסו מונח עם צידו המקומר כלפי מטה, אותה תנוחה משופעת מאפשרת מתיחה של השוקיים. 
שימוש בכדור בוסו בזמן כריעה או עמידה מאפשר רוטינה מאתגרת יותר, שגם מתירה טווח נרחב של תנועת השריר, מעבר לסדרת מתיחות סטנדרטית. 
 

חיזוק שרירי הגוף:

בזכות חוסר היציבות של החצי כדור בוסו כאשר צידו המקומר כלפי מטה, המתאמן מוכרח להפעיל שרירים נוספים וכך מחזק את כל שרירי הגוף באופן כללי.

השימוש בפלטפורמה לא יציבה גורם לשימוש בשרירים אשר בדרך כלל לא נעשה בהם שימוש במהלך אימון סטנדרטי. 
ניתן להגביר את העצימות בסוגי אימון כגון לאונץ׳ (כפיפות של הברך האחורית לרצפה), סקווט, שכיבות שמיכה והרמות, על ידי שימוש בכדור בוסו. דבר זה יוצר רוטינת אימון מאתגרת ומהנה, בנוסף לחיזוק שרירי הגוף בצורה אפקטיבית.

מחירים מיוחדים לאנשי
מקצוע ומוסדות

מדריכים | מאמנים | פיזיותרפיסטים | אנשי מקצוע | מכונים | מוסדות | קבוצות ועוד…

מוצרים שאולי תאהב